Запорізький юридичний інститут Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ

UK: Досліджено актуальні питання у сфері правового регулювання відповідальності юридичних осіб за вчинення їх посадовими особами корупційних діянь та запропоновано шляхи удосконалення законодавства у цій сфері. EN: The actual questions in the sphere of the legal regulation of the responsibility of the corporate bodies for the perpetration by the public individuals the corrupt taults are considered in the following article and there also offered the ways of improving of the legislation in this sphere. RU: Исследовано актуальные вопросы в сфере правового регулирования ответственности юридических лиц за совершение их должностными лицами коррупционных деяний и предложены пути усовершенствования законодательства в этой сфере.

Купін А. П. Відповідальність юридичних осіб за вчинення корупційних правопорушень: проблеми та шляхи їх подолання/ А. П. Купін //Вісник Запорізького юридичного інституту Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, 2010. – № 1. – С. 102-109.

administrative responsibility, public individual, corporate body, administrative coercion, administrative fault, адміністративна відповідальність, посадова особа, юридична особа, адміністративний примус, адміністративний проступок, административная ответственность, должностное лицо, юридическое лицо, административное принуждение, административный проступок