Культурна проблематика на регіональному телебаченні: засоби реалізації

UK: У магістерській роботі досліджується специфіка висвітлення культурної тематики на регіональному телебачення. Автором розглядаються способи висвітлення теми культури на регіональних телеканалах. EN: The master's thesis examines the specifics of the coverage of cultural issues on regional television. The author considers ways to cover the topic of culture on regional TV channels. RU: В магистерской работе исследуется специфика освещения культурной тематики на региональном телевидении. Автором рассматриваются способы освещения темы культуры на региональных телеканалах.

Галунова К.О. Культурна проблематика на регіональному телебаченні: засоби реалізації: магістерська робота / К.О. Галунова – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2020. – 107 c.

Cultural problems, Cultural paradigm, Socio-cultural connection, Культурна проблематика, Культурна парадигма, Соціокультурний контекст, Авторська телепрограма, Культурная проблематика, Культурная парадигма, Социокультурный контекст