Верифікація та валідація цифрових систем управління

UK: Навчальний посібник містить підходи та засоби аналізу, верифікації та валідації цифрових систем керування. Видання призначене для студентів спеціальностей комп’ютерні науки та програмна інженерія вищих навчальних закладів, а також може бути корисним для студентів спеціальностей електричні апарати та радіотехніка та телекомунікації. Практичні завдання можуть бути використанні аспірантами, науковими та педагогічними працівниками, фахівцями-практиками. EN: The textbook includes approaches and tools for analyzing, verifying and validating digital control systems. The publication is intended for students of the specialties of computer sciences and software engineering of higher educational establishments, as well as electrical apparatuses and radio engineering and telecommunications can be useful for students of specialties. Practical tasks can be used by graduate students, scientific and pedagogical workers, and practitioners. RU: Учебное пособие содержит подходы и средства анализа, верификации и валидации цифровых систем управления. Издание предназначено для студентов специальностей компьютерные науки и программная инженерия высших учебных заведений, а также может быть полезным для студентов специальностей электрические аппараты и радиотехника и телекоммуникации. Практические задания могут быть использованы аспирантами, научными и педагогическими работниками, специалистами-практиками.

Верифікація та валідація цифрових систем управління / Г. В. Табунщик, Т. І. Каплієнко, О. О. Каплієнко, Д. Ван Мероде −Запоріжжя : Дике Поле. - 2017. – 150 c.

верифікація, апаратне забезпечення, VIVADO, інтернет речей, verification, hardware, Internet of Things, верификация, аппаратное обеспечение, интернет вещей