Розробка автоматизованої системи роботи деканату «Розклад»

UK: Актуальність полягає в необхідності автоматизації процесу складання розкладу для швидкого знаходження найоптимальнішого варіанту розкладу. EN: The relevance lies in the need to automate the scheduling process to quickly find the best schedule. RU: Актуальность заключается в необходимости автоматизации процесса составления расписания для быстрого нахождения оптимального варианта расписания.

Живогляд В. А. Розробка автоматизованої системи роботи деканату «Розклад»: бакалаврська робота / В. А. Живогляд – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 56 с.

розклад занять, формування розкладу, оптимізація, програмна система, lessons schedule, scheduling, optimization, software system, расписание занятий, формирование расписания, оптимизация, программная система