UK: Наведено програму навчальної дисципліни «Практичний курс другої іноземної мови (французької)» для студентів за напрямом підготовки EN: Сurriculum of the discipline «Practic al course of a second foreign language (French)» is presented RU: Приведена программа учебной дисциплины «Практический курс второго иностранного языка (французского)»

Програма навчальної дисципліни «Практичний курс другої іноземної мови (французької)» для студентів за напрямом підготовки 035.04 «Германські мови та література» / Н. В. Серга, А. І. Мелещенко – Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. – 7 с.

практичний курс другої іноземної мови (французької), практика, practical course of a second foreign language (French), practice language, практический курс второго иностранного языка (французского), практика