UK: Рекомендації містять загальні поняття фінтес-програми стретчинг, його види, переваги та правила занять стретчингом, особливості використання вправ у процесі фізичного виховання студентів для розвитку гнучкості, координаційних здібностей. RU: Recommendations contain general concepts of the fitness program stretching, its types, advantages and rules of stretching, features of using exercises in the process of physical education of students for the development of flexibility, coordination skills. EN: Рекомендации содержат общие понятия финтес-программы стретчинг, его виды, преимущества и правила занятий стретчингом, особенности использования упражнений в процессе физического воспитания студентов для развития гибкости, координационных способностей.

Методичні вказівки з дисципліни «Фізичне виховання» «Розвиток гнучкості засобами фітнес-програми «стретчинг»» для студентів ЗВО всіх спеціальностей денної форми навчання. / Укл. О.В. Кириченко, А.І. Кубатко, С.М. Кокарева, К.В. Шеховцова. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 24 с.

фізичне виховання, гнучкість, вправа, фітнес, стретчинг, комплекс, Physical Education, flexibility, exercise, fitness, stretching, complex, физическое воспитание, гибкость, упражнение, фитнес, стретчинг, комплекс