Лабораторна робота з дисципліни «Теорія і проектування радіотехнічних систем» «Автокомпенсатор активних завад»

UK: Наведено методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторної роботи «Автокомпенсатор активних завад» з дисципліни «Теорія і проектування радіотехнічних систем» EN: Methodical recommendations and instructions for laboratory work «Еliminator of the active interference» on discipline «Theory and design of radar systems» RU: Приведены методические рекомендации и указания по выполнению лабораторной работы «Автокомпенсатор активних помех» с дисциплины «Теория и проектирование радиотехнических систем»

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Теорія і проектування радіотехнічних систем» для студентів спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка» ОПП «Радіотехніка» усіх форм навчання / уклад.: Д. М. Піза, М. П. Чорнобородов. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2019. – 18 с.

автокомпенсатор, осцилограма, детектор, суматор, завади, interference eliminator, oscillogram, a detector, summator, interferences, автокомпенсатор, осциллограмма, детектор, сумматор, помехи