UK: Приведено інформацію щодо вимірювань фізіологічних показників організму людини за допомогою багатоканальної контрольно-вимірювальної системи, а саме детектору брехні – поліграфу. А також основні відомості про метрологічне, апаратне та програмне забезпечення комп’ютерного поліграфа. EN: Information on the measurement of physiological parameters of the human body using a multi-channel control and measurement system, namely a lie detector - a polygraph. As well as basic information about the metrology, hardware and software of a computer polygraph.

Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Метрологічне, апаратне та програмне забезпечення поліграфа» для студентів спеціальності 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» денної й заочної форм навчання / Укл.: Г.В. Сніжной. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. – 36 с.

polygraph "Barrier", galvanic skin response sensor, metrological provision, поліграф «Бар'єр», датчик шкірно-гальванічної реакції, метрологічне забезпечення