UK: Методичні рекомендації містять завдання для виконання контрольних робіт студентами 5 курсу заочного відділення. EN: The methodological recommendations contain tasks for completing tests by 5th year part-time students.

Методичні рекомендації до виконання контрольних робіт з дисципліни “Методика викладання іноземних мов та перекладу” для студентів 5 курсу спеціальності 035.041Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська). Заочна форма навчання / Укл.: К.А.Лут. Запоріжжя : ЗНТУ, 2021. - 18с.

Teaching methods, Assessment, Motivation, Types of exercises, Language competence, Методи навчання, Оцінювання, Мотивація, Типи вправ, Мовна компетенція