UK:У бакалаврській роботі описуються теоретичні основи поняття «стресостійкість», досліджується специфіка психологічних особливостей дітей. Розроблено рекомендації щодо формування та підвищення рівня дитячої стресостійкості. EN: The bachelor's thesis describes the theoretical foundations of the concept of "stress resistance", investigates the specifics of children's psychological characteristics. Recommendations for the formation and improvement of children’s stress resistance have been developed.

Тівакова Г.О. Стресостійкість дітей середнього шкільного віку, які проживають у прифронтовій зоні : бакалаврська робота / Г.О. Тівакова – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2024. – 84 c.

стресостійкість, діти, шкільний вік, stress resistance, children, school age