UK: Викладений короткий зміст лекцій з дисципліни «Соціально-економічні основи архітектурного проєктування» EN: Expounded short maintenance of lectures on discipline «Socio-economic foundations of architectural design» RU: Изложено короткое содержание лекций по дисциплине «Социально-економичные основы архитектурного проектирования»

Конспект лекцій з навчальної дисципліни «Соціально-економічні основи архітектурного проєктування» для здобувачів вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівням «бакалавр» денної та заочної форм навчання спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» /Укл. О.П. Зоря – Запоріжжя: Національний університет «Запорізька політехніка», 2022. – 82 с.

архітектурне проєктування, конспект лекцій, теми, architectural design, сompendium of lectures, themes, архитектурное проектирование, конспект лекций, темы