UK: Дані методичні вказівки призначені для вивчення теоретичних засад автоматизованого проектування електротехнічних пристроїв і електромеханічних систем. EN: These are methodical instructions for studying of the theoretical foundations of the automated design of electrical devices and electromechanical systems. RU: Данные методические указания предназначены для изучения теоретических основ автоматизированного проектирования электротехнических устройств и электромеханических систем.

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Основи автоматизованого проектування електротехнічних пристроїв і електромеханічних систем» для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (спеціалізація «Електричні машини і апарати») всіх форм навчання / уклад. Т. П. Солодовнікова, О. О. Шлянін – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – 56 с.

автоматизоване проектування, електротехнічні пристрої, електромеханічні системи, automated design, electrical devices, electromechanical systems, автоматизированное проектирование, электротехнические устройства, электромеханические системы