Робоча програма навчальної дисципліни "Спеціальні крани"

UK: Наведена робоча програма навчальної дисципліни " Спеціальні крани " для студентів спеціальності 133 Галузеве машинобудування - освітня програма "Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання" EN: The given working program of the discipline "Special cranes" for students of the specialty 133 Sectoral engineering - educational program "Lifting-transport, road, building, reclamation machines and equipment" RU: Приведенная рабочая программа учебной дисциплины "Специальные краны" для студентов специальности 133 Отраслевое машиностроение - образовательная программа "Подъемно-транспортные, дорожные, строительные, мелиоративные машины и оборудование"

Робоча програма навчальної дисципліни " Спеціальні крани" для студентів спеціальності 133 Галузеве машинобудування - освітня програма "Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання"/ уклад. Л. М. Мартовицький - Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. - 12 с.

крани трансформери, спеціальні крани, вантажозахоплюючі пристрої, мостові, баштові, козлові, автокрани, контейнерні перевантажувачі, крани штабелювальники, металургійні крани, transformer cranes, special cranes, gripping devices, bridge, tower, goat's, truck cranes, container reloaders, taps stackers, metallurgical cranes, краны трансформеры, специальные краны, грузозахватывающие устройства, мостовые, башенные, козловые, автокраны, контейнерные перегружатели, краны штабелировщик, металлургические краны