Аудит операцій з обліку рухомого складу підприємства

ПВНЗ «Університет економіки і підприємництва»

UK: Розглянуто та охарактеризовано методику аудиту операцій з обліку рухомого складу підприємства. Запропонована схема послідовності проведення аудиту операцій з обліку рухомого складу підприємства та визначено аудиторські процедури, які забезпечать отримання достовірних аудиторських доказів. EN: The method of audit of operations is considered and described from the account of rolling stock of enterprise. Offered chart of sequence of leadthrough of audit of operations from the account of rolling stock of enterprise and certainly public accountant procedures which will provide the receipt of reliable public accountant proofs. RU: Рассмотрена и охарактеризована методика аудита операций по учету подвижного состава предприятия. Предложенная схема последовательности проведения аудита операций по учету подвижного состава предприятия и определенно аудиторские процедуры, которые обеспечат получение достоверных аудиторских доказательств.

Візіренко С.В. Аудит операцій з обліку рухомого складу підприємства / С.В. Візіренко, Ю.П. Доненко // Сталий розвиток економіки.– 2015. – № 2 [27]. – С. 215-220.

rolling stock, an audit of operations is from the account of rolling stock of enterprise, public accountant procedures, fixed assets, рухомий склад, аудит операцій з обліку рухомого складу підприємства, аудиторські процедури, основні засоби, аудит операций по учету подвижного состава предприятия, аудиторские процедуры, основные средства, подвижный состав