Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Основи електроніки та мікросхемотехніки» частина 1 «Напівпровідники, електронні прилади та базові вузли» для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка всіх форм навчання

dc.contributor.authorСкрупська, Людмила Степанівна
dc.contributor.authorSkrupskaya, Ludmila S.
dc.contributor.authorШило, Сергій Іванович
dc.contributor.authorShilo, Sergey I.
dc.date.accessioned2025-02-21T06:21:02Z
dc.date.available2025-02-21T06:21:02Z
dc.date.issued2025
dc.descriptionМетодичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Основи електроніки та мікросхемотехніки» частина 1 «Напівпровідники, електронні прилади та базові вузли» для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка всіх форм навчання. /Укл.: Л.С. Скрупська, С.І. Шило – Запоріжжя: НУЗП, 2025. – 36 с.
dc.description.abstractUK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Основи електроніки та мікросхемотехніки» частина 1 «Напівпровідники, електронні прилади та базові вузли». EN: The methodical recommendations and instructions for performing laboratory works in the discipline “Fundamentals of Electronics and Microcircuitry”, part 1 “Semiconductors, Electronic Devices and Basic Units” are presented.
dc.identifier.urihttps://eir.zp.edu.ua/handle/123456789/19380
dc.language.isouk
dc.publisherНаціональний університет «Запорізька політехніка»
dc.subjectсередовище Електроніка Workbench
dc.subjectнапівпровідниковий діод
dc.subjectбіполярний транзистор
dc.subjectElectronics Workbench environment
dc.subjectsemiconductor diode
dc.subjectbipolar transistor
dc.titleМетодичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Основи електроніки та мікросхемотехніки» частина 1 «Напівпровідники, електронні прилади та базові вузли» для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка всіх форм навчання
dc.title.alternativeMethodical instructions for laboratory work in the discipline “Fundamentals of Electronics and Microcircuitry” Part 1 “Semiconductors, electronic devices and basic units” for students majoring in 141 - Electric Power Engineering, Electrical Engineering and Electromechanics of all forms of education.
dc.typeMethodological guidelines

Files

Original bundle
Now showing 1 - 1 of 1
Loading...
Thumbnail Image
Name:
M09155.pdf
Size:
358.52 KB
Format:
Adobe Portable Document Format
License bundle
Now showing 1 - 1 of 1
No Thumbnail Available
Name:
license.txt
Size:
1.71 KB
Format:
Item-specific license agreed upon to submission
Description: