UK: Запропоновано застосування технологій доповненої та віртуальної реальності для підвищення рівня засвоєння інформації студентами. EN: A use of technology augmented and virtual reality to enhance the assimilation of information by students is proposed. RU: Предложено применение технологий дополненной и виртуальной реальности для повышения уровня усвоения информации студентами.

Г. М. Шило. Застосування технології доповненої та віртуальної реальностей в освітньому процесі / Г. М. Шило, Н. І. Фурманова, П. А. Костяной // Сучасні проблеми і досягнення в галузі радіотехніки, телекомунікацій та інформаційних технологій: Тези доповідей IХ Міжнародної науково-практичної конференції (03–05 жовтня 2018 р., м. Запоріжжя) [Електронний ресурс] / Редкол.: Д. М. Піза, С. В. Морщавка. Електрон. дані. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – C. 198-199.

доповнена реальність, віртуальна реальність, освіта, освітні технології, гейміфікація освіти, augmented reality, virtual reality, education, educational technology, gamification of education, дополненная реальность, виртуальная реальность, образование, образовательные технологии, геймификация образования