Контрольна робота №1 з дисципліни «Теорія електричних кіл та сигналів»

UK: Наведено робочу програму та графік вивчення дисципліни на протязі семестру, приведено запитання для самоперевірки та викладено завдання на комп’ютерний аналіз кіл постійного та змінного струмів, перехідних процесів. EN: Shows the work program and schedule of study subjects during the semester, given questions for self-testing and set out tasks for the computer analysis of DC and AC circuits currents transients. RU: Приведены рабочую программу и график изучения дисциплины на протяжении семестра, приведены вопросы для самопроверки и изложены задачи на компьютерный анализ цепей постоянного и переменного токов, переходных процессов.

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Теорія електричних кіл та сигналів» для студентів спеціальності 6.050903 «Телекомунікації» [текст] / Костенко В.О., Романіченко Г.М.- Запоріжжя: ЗНТУ, 2012.- 22с.

закони Кирхгофа, граф, метод вузлових потенціалів, метод контурних токів, змінний струм, перехідний процес, transition process, earl, method of nodal potentials, method of contour currents, AC, transition process, закони Кирхгофа, граф, метод узловых потенциалов ", метод контурных токов, переменный ток, переходной процесс