Філософи 20 століття щодо феномену спілкування

Львів: Львівський нац. університет ім. І.Франка

UK: В статті здійснено оглядовий аналіз досліджень феномену спілкування філософами 20 століття, дослідження категорії спілкування «Я», «Ти», категорії «Воно», «Ми», їх взаємопереходи один в одного. Продовжено опрацювання суб`єкт-cуб`єктних і суб`єкт-об`єктних відношень, які визнані взаємодоповнюючими, а не ієрархічними. EN: In the article the observation analysis of the studies of the phenomenon of communication by philosophers of the 20 th century is done. «I», «You», «It», «We» and their inter transformations into each other are observed. The processing of subject-subjective and object-object relationships, recognized as complementary rather than hierarchical, has been continued. RU: В статье осуществлен обзорный анализ исследований феномена общения философами 20 столетия, исследование категории общение «Я», «Ты», категории «Оно». «Мы», их взаимопереходы в друг друга. Продолжена проработка субъект-cубъектних і субъект-объектних отношений, признанных как взаимодополняющих, а не иерархических.

Арсентьєва Г.О. Філософи 20 століття щодо феномену спілкування. Вісник Львівського університету: зб. наук. пр. Серія: Філософсько-політологічні студії. Львів: Львівський нац. університет ім. І.Франка, 2018 р. Вип. 18. С 33-39.

communication, subject, object, communication '-Do I' understanding, спілкування, суб’єкт, об’єкт, зв’язок “Я –Ти”, общение, субъект, объект, связь “Я-Ты”