Методичні вказівки до виконання самостійних робіт з дисципліни „Математичні пакети прикладних програм“

UK: Наведені методичні вказівки до виконання самостійних робіт з дисципліни „Математичні пакети прикладних програм“ EN: The methodical instructions for carrying out independent works in the discipline "Mathematical packages of applications" are given RU: Приведенные методические указания к выполнению самостоятельных работ по дисциплине "Математические пакеты прикладных программ"

Методичні вказівки до виконання самостійних робіт з дисци-пліни „Математичні пакети прикладних програм“ для студентів спеціальностей 152 „Метролгія та інформаційно-вимірювальна те-хніка“ 153 „Мікро- та наносистемна техніка“ Галузь знань: 15 Ав-томатизація та приладобудування денної й заочної форм навчання / уклад.: В.І.Рева. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2019. – 64 с.

алгебраїчне рівняння, диференціальне рівняння, прикладні задачі, чисельні методи, побудова графіків, Matlab, поліном, матриця, algebraic equation, differential equation, applied tasks, Numerical Methods, drawing up charts, Matlab, polynomial, matrix, алгебраическое уравнение, дифференциальное уравнение, прикладные задачи, численные методы, построение графиков, Matlab, полином, матрица