Інтерактивні методи навчання при підготовці інженерних кадрів

UK: Розглядаються сучасні вимоги до процесу підготовки інженерних кадрів. Надаються рекомендації щодо використання інтерактивних методів навчання. EN: The modern requirements to the process of training engineering personnel are considered, recommendations are given to the use of interactive teaching methods. RU: Рассматриваются современные требования к процессу подготовки инженерных кадров, даны рекомендации использованию интерактивных методов обучения.

Фурманова Н. І. Інтерактивні методи навчання при підготовці інженерних кадрів / Н. І. Фурманова, І. Є. Поспеєва, Р. В. Степура // Тиждень науки: тези доповідей щорічної науково-практичної конференції серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених і аспірантів (18–21 квітня 2017 р., м. Запоріжжя). – Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. – C. 582-584.

engineering activities, educational program, business game, інженерна діяльність, освітня програма, ділова гра, инженерная деятельность, образовательная программа, деловая игра