Методичні вказівки до лабораторної роботи з дисципліни “Технологія проектування комп’ютерних систем” Ч.2

UK: Наведено методичні вказівки для лабораторної роботи з дисципліни “Технологія проектування комп'ютерних систем”. Набуття навичок моделювання комп'ютерних систем на функціонально–структурному рівні проектів цифрових систем. EN: Methodical instructions for laboratory work in the discipline "Computer Systems Design" are given. Acquisition of computer systems modeling skills at the functional and structural level of digital systems projects. RU: Приведены методические указания для лабораторной работы по дисциплине "Технология проектирования компьютерных систем". Приобретение навыков моделирования компьютерных систем на функционально-структурном уровне проектов цифровых систем.

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни "Технологія проектування комп’ютерних систем" для студентів спеціальності 8.05010201 «Комп’ютерні системи та мережі», 8.05010203 «Спеціалізовані комп’ютерні системи» всіх форм навчання. Ч. 2 / уклад. А. В. Сирота – Запоріжжя : ЗНТУ, 2015. – 46 с.

проектування комп'ютерних систем, системи автоматизованого проєктування Aldec Active–HDL, засоби введення проекту, засоби керування проектом, засоби виведення результатів моделювання, засоби відлагодження проекту, design of computer systems, computer aided design systems Aldec Active–HDL, Design Entry Tools, Control Tools, Simulation Output Viewers, Debugging Tools, проектирование компьютерных систем, системы автоматизированного проектирования Aldec Active–HDL, способы ввода объекта, способы управления проектом, средства вывода результатов моделирования, средства отладки проекта