UK: В тезі розглядається сутність вибору методики оцінки виробничих запасів на промислових підприємствах в умовах війни EN: The thesis examines the essence of choosing a methodology for estimating production stocks at industrial enterprises in wartime conditions

Шарова С.В., Чернявський А.Д. Вибір методики оцінки виробничих запасів на промислових підприємствах в умовах війни. Тиждень науки-2023. Факультет економіки та управління. Тези доповідей науково-технічної конференції, Запоріжжя, 24–28 квітня 2023 р. [Електронний ресурс] / Редкол. : Вадим ШАЛОМЄЄВ (відпов. ред.) Електрон. дані. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 375 с. – 1 електрон. опт. диск (DVD-ROM); 12 см. – Назва з тит. екрана.

підприємство, запаси, економіка, методика, enterprise, stocks, method, economy