Метафора в процесі професійної підготовки майбутніх психологів

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова

UK: У статті представлений огляд лінгвістичних, філософських і психологічних підходів до метафори. Звертається увага на роль метафори в процесі професійної підготовки майбутніх психологів. Наведено приклади використання метафори як методичного прийому викладання психології. EN: The review of linguistic, philosophical and psychological approaches to the metaphor presents in our article. Attention applies on the role of the metaphor in the process of professional preparation of the future psychologists. Examples of the use of the metaphor as methodical reception of teaching of psychology are made. RU: В статье представлен обзор лингвистических, философских и психологических подходов к метафоре. Обращается внимание на роль метафоры в процессе профессиональной подготовки будущих психологов. Приведены примеры использования метафоры как методического приема преподавания психологии.

Бородулькіна Т.О. Метафора в процесі професійної підготовки майбутніх психологів / NТ. О. Бородулькіна // Науковий часопис НПУ імені М.П.Драгоманова. Серія № 12. Психологічні науки: Зб. наукових праць. – К.: НПУ імені М.П.Драгоманова, 2012. - № 37 (61). – С. 81 – 86.

метафора, викладання, методика викладання, викладання психології, студенти-психологи, metaphor, teaching technique, teaching of psychology, students-psychologists, преподавание, методика преподавания, преподавание психологии, студенты-психологи