Робоча програма навчальної дисципліни "Управління якістю"

UK: Наведена робоча програма навчальної дисципліни "Управління якістю" для студентів спеціальності 133 Галузеве машинобудування - освітня програма "Металорізальні верстати та системи" EN: Curriculum on discipline "Quality management" for the students of 133 Branch engineering speciality - "Metal cutting machines and systems" academic program RU: Приведена робочая программа учебной дисциплины "Управление качеством" для студентов специальности 133 Отраслевое машиностроение - образовательная программа "Металлорежущие станки и системы"

Робоча програма навчальної дисципліни "Управління якістю" для студентів спеціальності 133 Галузеве машинобудування - освітня програма "Металорізальні верстати та системи" / уклад. М. В. Фролов, С. І. Дядя. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – 12 с.

якість, управління, контроль, міжнародна організація по стандартизації, споживач, статистичні методи контролю, навколишнє середовище, сертифікація, загальний менеджмент якості, quality, management, control, international organization for standardization, consumer, statistical control method, environment, sertification, total quality management, качество, управление, контроль, международная организация по стандартизации, потребитель, статистические методы контроля, окружающая среда, сертификация, всеобщий контроль качества