Методичні вказівки до проведення семінарських та практичних занять з дисципліни «Маркетинг» для студентів спеціальностей 075 «Маркетинг» (освітня програма «Маркетинг» ОС «Бакалавр» денної форми навчання, частина 2.

UK: Наведені методичні вказівки до виконання самостійної роботи з дисципліни «Маркетинг» , частина 2. EN: Methodological instructions for independent work in the discipline "Marketing" are given, рart 2.

Методичні вказівки до проведення семінарських та практичних занять з дисципліни «Маркетинг» частина 2 для здобувачів вищої освіти спеціальності 075 «Маркетинг», освітня програма (спеціалізація) Маркетинг ОС «Бакалавр» денної форми навчання / Укл. І.В. Кочнова. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2019. – 40 с.

комплекс маркетингу, маркетингова товарна політика, маркетингова цінова політика, маркетингови комунікації, marketing mix, marketing product policy, marketing pricing policy, marketing communications