Перспективи комп’ютеризації обліку в бюджетних установах

Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет

UK: Досліджено питання удосконалення ведення бухгалтерського обліку доходів і видатків бюджетних установ, складання звітності тощо з метою уможливлення більш раціонального використання фінансових ресурсів. Запропоновано побудувати аналітичний облік таким чином, щоб можна було забезпечити можливість формувати й отримувати необхідні дані в розрізах: по доходах і видатках загального і спеціального фонду; по необоротних активах; по інших ресурсах передбачити можливості деталізації напрямів використання та кодування рахунків з урахуванням місць їх зберігання, а також автоматизованого управління їх руху. EN: The issue of improving accounting of revenues and expenditures of budgetary institutions, reporting etc. to allow for more efficient use of financial resources. A build analytical accounting in a way that could allow the form and receive the necessary information in the sections: revenue and expenditure of general and special fund; for intangible assets; in other places provide opportunities detail uses of accounts and coding based repositories, and automated control of their movement. RU: Исследованы вопросы совершенствования ведения бухгалтерского учета доходов и расходов бюджетных учреждений, составление отчетности и т.п. с целью сделать возможным более рационального использования финансовых ресурсов. Предложено построить аналитический учет таким образом, чтобы можно было обеспечить возможность формировать и получать необходимые данные в разрезах: по доходам и расходам общего и специального фонда; по необоротных активах; по другим ресурсам предусмотреть возможности детализации направлений использования и кодирования счетов с учетом мест их хранения, а также автоматизированного управления их движения.

Пахомова І. Г., Лобанова К. В. Перспективи комп’ютеризації обліку в бюджетних установах / І. Г. Пахомова, К. В. Лобанова // Ефективна економіка. – 2011. - № 4.

public sector, accounting, revenues and expenditures of budgetary institutions, special fund, computerization., бюджетна сфера, бухгалтерський облік, доходи і видатки бюджетних установ, спеціальний фонд, комп’ютеризація, бюджетная сфера, бухгалтерский учет, доходы и расходы бюджетных учреждений, специальный фонд, компьютеризация