Лабораторні роботи з комп'ютерної техніки в наукових дослідженнях

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Комп'ютерна техніка в наукових дослідженнях". EN: The methodical recommendations and instructions for laboratory work on discipline "Сomputer technology in research". RU: Приведены методические рекомендации и указания по выполнению лабораторной работы по дисциплине "Компьютерная техника в научных исследованиях".

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Комп'ютерна техніка в наукових дослідженнях" для студентів спеціальностей 7(8).05010201 ”Комп’ютерні системи та мережі”, 7(8).05010203 ”Спеціалізовані комп’ютерні системи” усіх форм навчання/ Укл.: К.М. Касьян, М.М. Касьян.- Запоріжжя: ЗНТУ, 2015. - 38с.

часовий ряд, випадкова складова, детермінована складова, математичне очікування, коефіцієнт Пірсона, автокореляційна функція, time series, random component, determenirovannaya component, expected value, Pearson coefficient, autocorrelation function, временной ряд, случайная составляющая, детерменированная составляющая, математическое ожидание, коэфициент Пирсона, автокорреляционная функция