Навчальний посібник з дисципліни «Основи мехатроніки»

UK: Навчальний посібник призначений для формування знань, умінь і навичок науково-дослідницької роботи і здійснення інноваційної діяльності із застосуванням мехатронних і робототехнічних систем, та систем управління мехатронними і робототехнічними модулями та системами. Оскільки мехатроніка це напрямок сучасної науки, техніки і технології, який виключно динамічно розвивається, а отже і визначає вигляд техносфери нового століття. Головне завдання мехатроніки полягає в створенні інтелектуальних машин і рухомих систем, які мають якісно нові функції та властивості. Посібник призначений для студентів які навчаються за спеціальністю 133 Галузеве машинобудування. EN: The training manual is intended to develop knowledge, skills and abilities for research and development and innovation activities using mechatronic and robotics systems and control systems for mechatronic and robotic modules and systems. Since mechatronics is a branch of modern science, engineering and technology that is exceptionally dynamic and, therefore, defines the type of technosphere of the new century. The main task of mechatronics is to create intelligent machines and moving systems with qualitatively new functions and properties. This training manual is intended for students studying in the field of mechanical engineering. RU: Учебное пособие предназначено для формирования знаний, умений и навыков научно-исследовательской работы и осуществления инновационной деятельности с применением мехатронных и робототехнических систем и систем управления мехатронными и робототехническими модулями и системами. Поскольку мехатроника это направление современной науки, техники и технологии, которое исключительно динамично развивается, а значит, и определяет вид техносферы нового века. Главная задача мехатроники состоит в создании интеллектуальных машин и подвижных систем, обладающих качественно новыми функциями и свойствами. Пособие предназначено для студентов обучающихся по специальности 133 Отраслевое машиностроение.

Основи мехатроніки : навч. посіб. / О. М. Артюх, О. В. Дударенко, В. В. Кузьмін та ін. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 372 с.

Історія мехатроніки, Мехатронні системи, Робототехнічні комплекси, History of mechatronics, Mechatronic systems, Robotic systems, История мехатроники, Мехатронные системы, Робототехнические комплексы