UK: Наведений конспект лекцій з отримання навичок роботи з базами даних для студентів всіх форм навчання з дисципліни " Системи керування базами даних ". EN: Guidance summary lecture gain work skills with databases for students in all forms of educationin the discipline " Database Management Systems." RU: Приведен конспект лекций для получения навыков работы с базами данных для студентов студентов всех форм обучения по дисциплине «Системы управления базами данных»

Конспект лекцій з дисципліни «Системи керування базами даних» для студентів спеціальності 173 – «Авіоніка» всіх форм навчання // уклад. С.І. Арсеньєва. – Запоріжжя : НУ”Запорізька політехніка“, 2020. - 101 с.

бази даних, системи керування, таблиця, запит, форма, звіт, інфологічне моделювання, database, control systems, table, query, form, report, infological modeling, базы данных, системы управления, таблица, запрос, форма, отчет, инфологическое моделирование