Розв‘язки диферінтегральних рівнянь законів універсального відгуку

UK: Одержані дробові інтегро-диференціальні рівняння для електромагнітних хвиль в діелектричних матеріалах. EN: The fractional integro-differential equations for electromagnetic waves in dielectric materials are obtained. RU: Получены дробные интегро-дифференциальные уравнения для электромагнитных волн в диэлектрических материалах.

Сніжко Н. В Розв‘язки диферінтегральних рівнянь законів універсального відгуку / Н. В.Сніжко // Тиждень науки: тези доповідей щорічної науково-практичної конференції викладачів, науковців, молодих учених, аспірантів, студентів ЗНТУ в 5-х т. Т. 2. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2013. – С. 323.

диферінтегральне числення, дробова похідна, електромагнітне поле, differintegral calculus, fractional derivative, electromagnetic field, дифферинтегральное исчисление, дробная производная, электромагнитное поле