Лабораторні та контрольні роботи з програмування на мові Сі. Структури, об'єднання. Простійші функції. Прийоми використання функцій. Робота з файлами

EN: Наведені методичні вказівки до виконання лабораторних та контрольних робіт із дисципліни "Програмування" EN: Methodical materials and instructions for performing laboratory and examination works on the discipline "Programming" are given RU: Приведены методические материалы и указания к выполнению лабораторных и контрольных работ по дисциплине "Программирование"

Методичні вказівки до виконання лабораторних та контрольних робіт із дисципліни "Програмування" (ІІ частина) для студентів спеціальності 123 "Комп’ютерна інженерія" заочної форми навчання / уклад.: Н. В. Луценко. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2019. – 42 с.

структура, об’єднання, визначення функции, прототип функции, виклик функции, перевантажені функції, покажчик на функцію, файлове введення-виведення даних, structure, association, determining the function, prototype function, function call, overloaded functions, function pointer, file input and output, структура, объединение, опреление функции, прототип фунции, вызов функции, перегруженные функции, указатель на функцию, файловый ввод-вывод данных