Робоча програма навчальної дисципліни "Наукові дослідження"

Предметом вивчення навчальної дисципліни є система науково-дослідних і навчально-дослідних праць, виконаних у стінах вищої школи, з урахуванням різноманітних видів виконуваних робіт – від курсової роботи до дисертації, підготовки наукових статей, відповідно до сучасного рівня розвитку економічної науки, а також з урахуванням можливостей комп’ютерної обробки наукової інформації.

Робоча програма навчальної дисципліни "Наукові дослідження" для студентів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія», освітня програма (спеціалізація) «Промислове та цивільне будівництво» // уклад. В І. Доненко, О.М. Назаренко - Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 9 с.

наукові дослідження, будівництво, оптимізація, методологія, наука, научные исследования, строительство, оптимизация, методология, наука, scientific research, construction, optimization, methodology, science