Розроблення рекламної стратегії закладу вищої освіти

UK: Розглянуто теоретичні аспекти розроблення рекламної стратегії . проведено аналіз управління рекламної діяльності Національного Університету «Запорізька Політехніка». Розроблена рекламна стратегія Національного Університету «Запорізька Політехніка». EN: Theoretical aspects of advertising strategy development are considered. an analysis of the management of the advertising activity of the National University "Zaporizka Polytechnic" was carried out. The advertising strategy of National University "Zaporizka Polytechnic was developed.

Кошелєва С.М. «Розроблення рекламної стратегії закладу вищої освіти». Дипломна бакалаврська робота за спеціальністю 073 «Менеджмент» — Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2024 — 99 c.

advertising, advertising strategy, competitivenes, реклама, рекламна стратегія, конкурентоспроможність