Взаємодія поліції з населенням території обслуговування

UK: Державні органи спроможні ефективно здійснювати свої функції та виконувати завдання лише за умови плідної співпраці з інститутами громадського суспільства. Забезпечення повної та безпосередньої реалізації прав і свобод людини і громадянина, розроблення нових форм та методів діяльності правоохоронних органів у сфері реалізації правоохоронної функції держави. EN: Public authorities are capable effectively perform their functions and perform tasks only on condition fruitful cooperation with the institutes of civil society. Ensuring full and direct realization of rights and the freedom of man and citizen, the development of new forms and methods of activity law enforcement agencies in the field of law enforcement functions of the state. RU: Государственные органы способны эффективно осуществлять свои функции и выполнять задачи только при условии плодотворного сотрудничества с институтами гражданского общества. Обеспечение полной и непосредственной реализации прав и свобод человека и гражданина, разработка новых форм и методов деятельности правоохранительных органов в сфере реализации правоохранительной функции государства.

Буканов Г. М. Взаємодія поліції з населенням території обслуговування / Г. М. Буканов // Mатер. ІІІ-ої Міжнародної науково-практичної конференції – Запоріжжя : ЛІРА ЛТД 2018 . – С. 137-140.

cooperation with civil society institutes, realization of human rights and freedoms, police interaction with the population, співпраця з інститутами громадянського суспільства, реалізація прав і свобод людини, взаємодія поліції з населненням, сотрудничество с институтами гражданского общества, реализация прав и свобод человека, взаимодействие полиции с населненням