Вплив напруги живлення мережі на роботу двошвидкісного ліфта

UK:У роботі розглядається вплив напруги живлення мережі на роботу двошвидкісного ліфта EN: The work considers the influence of the mains supply voltage on the operation of a two-speed elevator

Шульженко, С.С. Вплив напруги живлення мережі на роботу двошвидкісного ліфта / С.С. Шульженко, О.С. Назарова, В.В. Осадчий // Тиждень науки-2023. Електротехнічний факультет. Тези доповідей науково-практичної конференції серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених і аспірантів, Запоріжжя, 24–28 квітня 2023р. [Електронний ресурс] / Ред-кол.: В. А. Шаломєєв (відпов. ред.) Електрон. дані. – Запоріжжя : НУ «Запорізька полі-техніка», 2023. – С. 186-187.

elevator, positioning, degree of cabin loading, automatic control system, ліфт, позиціювання, ступінь завантаження кабіни, система автоматичного керування