Моделювання транспортних потоків за експоненціальним розподілом з обмеженнями
Loading...
Date
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Національний університет "Запорізька політехніка"
Abstract
Description
Турпак С. М., Іщенко С. О., Фурсіна А. Д. Моделювання транспортних потоків за експоненціальним розподілом з обмеженнями / С. М. Турпак, С. О. Іщенко, А. Д. Фурсіна // Тиждень науки-2026. Транспортний факультет : тези доп. наук.-практ. конф. (м. Запоріжжя, 13-17 квіт. 2026 р.). Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2026. С. 90-92.