Представленість емоційних станів людини в зовнішній рекламі

UK: У статті наводяться основні результати дослідження представленості емоційних станів людини в зовнішній українській рекламі, яку ми розглядаємо елементом життєвого простору людини і міста. EN: The article presents the main results of the study of the representation of human emotional states in outdoor advertising, which we consider as the element of the vital space of the person and of the city. RU: В статье рассматриваются основные результаты исследования представленности эмоциональных состояний человека в наружной украинской рекламе, которую мы рассматриваем элементом жизненного пространства человека и города.

Бородулькіна Т.О. Представленість емоційних станів людини в зовнішній рекламі / Т.О. Бородулькіна, Г.В. Межинська // Психолінгвістика: [зб.наук.праць ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»]. – Переяслав-Хмельницький: ФОП Лукашевич О.М., 2014. – Вип.15. – С.18-32.

зовнішня реклама, образний канал реклами, образ людини, емоційні стани, життєвий простір людини і міста, психосемантичний простір, the outdoor advertising, the imaginative channel of advertisement, image of the person, emotional states, vital space of the person and of the city, psychosemantic space, наружная реклама, образный канал рекламы, образ человека, эмоциональные состояния, жизненное пространство человека и города, психосемантическое пространство