UK: Наведено методичні вказівки до практичного розділу занять з дисципліни «Фізичне виховання» EN: Methodical instructions to practical section of classes in the discipline "Physical training" are given. RU: Приведены методические указания к практическому разделу занятий по дисциплине «Физическое воспитание»

Методичні рекомендації до практичного розділу занять з дисципліни «Фізичне виховання» «Здоровий спосіб життя студента» для студентів усіх спеціальностей / Укл.: Т.В. Напалкова, О.В. Мілкіна, С.Г. Луценко, С.О. Мотуз. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2019. – 17 с.

здоров’я, здоровий спосіб життя, гігієна організму, health, healthy lifestyle, body hygiene, здоровье, здоровый способ жизни, гигиена организма