Теоретичні аспекти формування фінансових ресурсів підприємств

Тернопільський державний економічний університет

UK: Основою фінансів підприємств є формування фінансових ресурсів, отримання та розподіл доходів з метою забезпечення виробництва. Недостатність ресурсів обумовлює спадання виробництва, а їхня відсутність – його припинення. EN: The basis of finance companies is to develop financial resources receipt and distribution of income to ensure production. Lack of resources causes decrease production, but their absence - his suspension. RU: Основой финансов предприятий является формирование финансовых ресурсов, получение и распределение доходов с целью обеспечения производства. Недостаточность ресурсов обусловливает падение производства, а их отсутствие - его прекращения.

Шестопалова О.В. Теоретичні аспекти формування фінансових ресурсів підприємств / О.В.Шестопалова // Збірник тез доповідей другой міжнародної науково – практичної конференції молодих вчених « Економічний і соціальний розвиток України в 21ст.:національна ідентичність та тенденції глобалізації»–Ч2- 2005. – С. 210-212

financial resources, external sources, depreciation, current assets, output, фінансові ресурси, зовнішні джерела, амортизаційні відрахування, оборотні кошти, обсяг виробництва, финансовые ресурсы, внешние источники, амортизационные отчисления, оборотные средства, объем производства