Методичні завдання для самостійної роботи студентів з дисципліни «Долікарська медична допомога у невідкладних станах» для студентів спеціальності «Спеціальної освіти» усіх форм навчання

UK: Самостійна робота є важливим компонентом освоєння професії фізичного реабілітолога, допомагає розвинути та закріпити у студентів навички самоосвіти та самонавчання. Методичні вказівки до самостійних робіт студентів спеціальності «спеціальної освіти» всіх форм навчання з «Долікарської медичної допомоги у невідкладних станах” містять інформацію щодо змісту, структури та інформаційного забезпечення дисципліни. EN: Independent work is an important component of mastering the profession of physical rehabilitation, helping develop and consolidate students' self-education and self-learning skills. Methodical instructions for independent work of students of specialty "special education" of all forms of training in "Pre-medical care in urgent situations" contain information on the content, structure and information provision of the discipline. RU: Самостоятельная работа является важным компонентом освоения профессии физического реабилитолога, помогает развить и закрепить у студентов навыки самообразования и самообучения. Методические указания к самостоятельным работам студентов специальности «специального образования» всех форм обучения «доврачебной медицинской помощи в неотложных состояниях" содержат информацию о содержании, структуре и информационного обеспечения дисциплины.

Методичні вказівки для самостійної роботи студентів з дисципліни “Долікарська медична допомога у невідкладних станах ” для бакалаврів спеціальності 016 “Спеціальна освіта”» / укладач А. І. Мирна – Запоріжжя : ЗНТУ, 2016. – 54 с.

pre-medical care, urgent states, special education, долікарська медична допомога, невідкладні стани, спеціальна освіта, доврачебная медицинская помощь, неотложные состояния, специальное образование