No Thumbnail Available

UK: У статті розглядається та аргументується необхідність активного використання соціальних медіа для комунікацій із користувачами бібліотеки і задоволення їх інформаційних потреб. Визначено особливості сучасного етапу та перспективи подальшого розвитку інтернет-представництв бібліотеки в соціальних мережах. EN: The article discusses and argues the need for active use of social media for communication with library users and satisfaction of their information needs. The specifics of the current stage and the prospects for further development of the library's online offices in social networks. RU: В статье рассматривается и аргументируется необходимость активного использования социальных медиа для коммуникаций с пользователями библиотеки и удовлетворение их информационных потребностей. Определены особенности современного этапа и перспективы дальнейшего развития интернет-представительств библиотеки в социальных сетях.

Пилипенко Н. В. Потенціал і переваги використання соціальних медіа в бібліотеці (на прикладі наукової бібліотеки ЗНТУ) / Н. В. Пилипенко // Науково-практичний семінар «Інформаційне забезпечення користувачів бібліотек ВНЗ. Інформаційна взаємодія бібліотеки та університету», 23 листопада 2016 р., Запоріжжя

бібліотека, бібліотека 2.0, соціальні мережі, Web 3.0, library, library 2.0, social networks, Web 3.0, библиотека, библиотека 2.0, социальные сети, Web 3.0