UK: У магістерській роботі визначено шляхи удосконалення районною радою адміністрування сервісними послугами закладам культури. EN: The master's thesis identified ways to improve the area by the board of administration of services to cultural institutions. RU: В магистерской работе определили пути совершенствования района советом администрирования сервисними услуги учреждениям культуры.

Калініна Н. В. Адміністрування районною радою публічного управління сервісними послугами закладам культури : теорія та практика : магістерська робота / Н. В. Калініна. - Запоріжжя : НУЗП, 2019 – 152 с.

Development management, competitiveness, Research and Production Enterprise, Управління розвитком, конкурентоспроможність, науково-виробниче підприємство, управление развитием, конкурентоспособность, научно-производственное предприятие