Актуальні проблеми встановлення видових об’єктів злочинів проти довкілля

Київський національний університет внутрішніх справ, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, Фонд юридичної науки академіка права В. В. Сташиса

UK: У статті досліджуються проблемні питання визначення видових об’єктів злочинів проти довкілля. Аналізуються наукові погляди, теоретичні положення та законодавство у цій сфері. Пропонується власне визначення видових об’єктів цих злочинів. EN: This article explores envisage the specific objects of crimes against the environment. Analyzed scientific views, theoretical principles and legislation in this area. It is proposed to own certain types of objects such crimes. RU: В статье исследуются проблемные вопросы определения видовых объектов преступлений против окружающей среды. Анализируются научные взгляды, теоретические положения и законодательство в этой сфере. Предлагается собственное определение видовых объектов этих преступлений.

Буканов Г. М. Актуальні проблеми встановлення видових об’єктів злочинів проти довкілля/ Г. М. Буканов //Право і суспільство - № 4. – Ч. 2.- 2015. - С. 155-160.

object specific crimes, crimes to the environment, public relations, environment, natural resources, видовий об’єкт злочинів, злочини проти довкілля, суспільні відносини, навколишнє природне середовище, природні ресурси, видовой объект преступлений, преступления против окружающейсреды, общественные отношения, окружающая природная среда, природне ресурсы