Лекції з фізики. Частина 1. Механіка, молекулярна фізика, електродинаміка. Для студентів інженерно-технічних спеціальностей 151, 152, 153, 172 РТ-факультету денної форми навчання

UK: Конспект містить 9 розділів, складених відповідно до базової програмою курсу загальної фізики для студентів інженерно-технічних спеціальностей вищих технічних навчальних закладів. EN: Abstract contains 9 sections, compiled in accordance with the basic program of the course of general physics for students of engineering and technical specialties of higher technical educational institutions. RU: Конспект содержит 9 разделов, составленных в соответствии с базовой программой курса общей физики для студентов инженерно-технических специальностей высших технических учебных заведений.

Лекції з фізики. Частна 1. Механіка, молекулярна фізика, електродинаміка. Для студентів інженерно-технічних спеціальностей 151, 152, 153, 172 РТ-факультету денної форми навчання / укладач В. К. Манько. - Запоріжжя : ЗНТУ, 2019. - 138 с.

швидкість, теплоємність, потенціал, струм, напруга, індукція, speed, energy, heat capacity, potential, current, voltage, inducti, скорость, энергия, теплоемкость, потенциал, ток, напряжение, индукция