UK: Надані рекомендації з виконання дипломного дослідження, підготовки до захисту дипломного проекту та власне його захисту. EN: Recommendations for the implementation of the diploma research, preparation for the defense of the graduation project and its defense are presented. RU: Изложены рекомендации к выполнению дипломного исследования, подготовке к защите дипломного проекта и самой его защиты.

Методичні вказівки до виконання дипломного проекту бакалавра для студентів спеціальності 173 «Авіоніка» / Укл.: В.І. Бондаренко. – Запоріжжя: НУ "Запорізька політехніка", 2020. – 55 с.

авіоніка, електротехнічні системи і комплекси, дипломний проект бакалавра, avionics, electrical systems and complexes, bachelor's graduation project, авионика, электротехнические системы и комплексы, дипломный проект бакалавра