UK: Курс лекцій «Методика викладання акробатичних вправ» читається в рамках дисциплін «Гімнастика з методикою викладання» для студентів денної та заочної форм навчання спеціальностей 017 «Фізична культура і спорт» протягом першого та другого курсів. В рамках курсу студенти повинні оволодіти практичними навичками виконання окремих акробатичних вправ, ознайомитися з основами методики їх навчання при роботі зі школярами різного віку, та мають отримати певний обсяг теоретичних знань, які у поєднанні з матеріалом інших дисциплін спеціальних курсів становитимуть підґрунтя професійного вдосконалення в обраній спеціальності. EN: The course of lectures "Methods of teaching acrobatic exercises" is read in the disciplines "Gymnastics with methods of teaching" for full-time and part-time students majoring in 017 "Physical Culture and Sports" during the first and second years. As part of the course, students must master the practical skills of performing certain acrobatic exercises, get acquainted with the basics of their teaching methods when working with students of different ages, and must obtain a certain amount of theoretical knowledge, which in combination with other disciplines will form the basis of professional development. RU: Курс лекций «Методика преподавания акробатических упражнений» читается в рамках дисциплин «Гимнастика с методикой преподавания» для студентов дневной и заочной форм обучения специальностей 017 «Физическая культура и спорт» в течение первого и второго курсов. В рамках курса студенты должны овладеть практическими навыками выполнения отдельных акробатических упражнений, ознакомиться с основами методики их обучения при работе со школьниками разного возраста, должны получить определенный объем теоретических знаний, которые в сочетании с материалом других дисциплин специальных курсов составят основу профессионального совершенствования в избранной специальности.

Курс лекцій «Методика викладання акробатичних вправ» з дисципліни «Гімнастика з методикою викладання» для студентів спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» денної та заочної форм навчання / уклад.: О.М.Захарова, С.В. Сметанін – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2020. – 50 c

gymnastics, theory and methodology, physical education, гімнастика, теорія і методика, фізичне виховання, гимнастика, теория и методика, физическое воспитание