UK: Наведено методичні рекомендації та вказівки до виконання самостійної роботи з дисципліни «Бази даних» EN: Methodical recommendations and instructions for independent work in the discipline "Databases" are given. RU: Приведены методические рекомендации и указания к выполнению самостоятельной работы по дисциплине «Базы данных»

Методичні вказівки до виконання самостійної роботи з дисципліни «Бази даних» для студентів спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» усіх форм навчання / уклад. Корнієнко С.К. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 22 с.

база даних, самостійна робота, розрахунково-практичне завдання, реферат, Database, independent work, calculation and practical task, abstract, база данных, самостоятельная работа, расчетно-практическое задание, реферат