Навчальний посібник до проведення практичних занять з дисципліни "Дослідження та випробування технічних систем".

UK: Навчальний посібник призначений надати майбутнім інженерам навички системного підходу до проведення аналізу конструктивних рішень, моделювання, експериментальних досліджень і випробувань складних технічних систем, якими є сучасні автомобілі. Посібник призначений для студентів які навчаються за спеціальністю 133 Галузеве машинобудування. EN: The training manual is designed to provide future engineers with the skills of a systematic approach to conducting design analysis, modelling, experimental research and testing of complex technical systems, which are modern motor vehicles. This training manual is intended for students studying in the field of engineering. RU: Учебное пособие предназначено предоставить будущим инженерам навыки системного подхода к проведению анализа конструктивных решений, моделирования, экспериментальных исследований и испытаний сложных технических систем, которыми являются современные автомобили. Пособие предназначено для студентов обучающихся по специальности 133 Отраслевое машиностроение.

Практичні заняття з дослідження та випробування технічних систем : навч. посіб. / О. М. Артюх, О. В. Дударенко, В. В. Кузьмін та ін. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 136 с.

Технічна система, Випробування, Вимірювальне обладнання, Експериментальні дослідження, Technical system, Tests, Measuring equipment, Experimental studies, Техническая система, Испытания, Измерительное оборудование, Экспериментальные исследования