Основи музеєзнавства

UK: У навчальному посібнику розглядається основна термінологія музеєзнавства, класифікація та суспільні функції музеїв, фондова, експозиційна, науково-дослідницька, культурно-масова робота музеїв. Охарактеризовано особливості колекцій і найаттрактивніші експонати, річну відвідуваність провідних музеїв України та світу. EN: The basic terminology of Museum Studies, classification and public functions of museums, holding, exposition, research, museum tours are given priority in student training manual. The peculiarities of museum collections and the most attractive showpiece, quality of annual visits of the leading Ukrainian and world museums are characterized. RU: В учебном пособии рассматривается основная терминология музееведения, классификация и общественные функции музеев, фондовая, экспозиционная, научно-исследовательская, культурно-массовая работа музеев. Охарактеризованы особенности коллекций и наиболее аттрактивные экспонаты, ежегодная посещаемость ведущих музеев Украины и мира.

Основи музеєзнавства : навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів / М. В. Бєлікова, В. М. Зайцева. – Запоріжжя : ТОВ “ЛІПС” ЛТД, 2015. – 180 с.: іл. – Бібліогр.: с. 170-178.

museums, museum activities, museum object, museum tours, attractive exhibit item, museum collections, annual museum visits, museum brand, innovative technology, музеї, музейна діяльність, музейний об’єкт, туризм, музейні екскурсії, аттрактивні експонати, музейні колекції, річна відвідуваність музеїв, музейний бренд, інноваційні технології, музеи, музейная деятельность, музейный объект, туризм, музейные экскурсии, аттрактивные экспонаты, музейные коллекции, ежегодная посещаемость музеев, музейный бренд, инновационные технологии