Херсонський державний університет

UK: В статті проаналізовано проблеми структурно-інституціональної, територіальної і політичної організації державної влади в сучасній Україні, визначені перспективи їх вирішення шляхом реформування тих вищих органів держави, що в системі утворюють форму державного правління. EN: In the article are exposed problems structurally-institutional, territorial and political organization of the state power in modern Ukraine and the prospects of their decision are certain by reformation of those higher organs of the states that in the system form the form of state government. RU: В статье проанализированы проблемы структурно-институциональной, территориальной и политической организации государственной власти в современной Украине, определены перспективы их решения путем реформирования тех высших органов государства, которые в системе образуют форму государственного правления.

Бостан С.К. Морфологічні аспекти реформування державної влади в Україні: проблеми і перспективи / С.К. Бостан // Науковий вісник Херсонського державного університету. Серія «Юридичні науки». – 2013. – Вип.5. – Т.1. – С. 24–27.

the state, form of the state, morphology of the state, form of state government, republic, presidential republic, parliamentary republic, mixed republic, держава, форма держави, морфологія держави, форма державного правління, республіка, президентська республіка, парламентська республіка, змішана республіка, государство, форма государства, морфология государства, форма государственного правления, республика, президентская республика, парламентская республика, смешанная республика